• ‭+90 (212) 951 05 75‬
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sibel Ürün

20 yıldır iş yaşamında faal olan Sibel Ürün, Bursa Anadolu Lisesi’nde Lise öğrenimini aldıktan sonra 1996 yılında Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı lisansını tamamladı. “Sanat Yönetimi” alanında yüksek lisans programını tamamlayan Ürün, 2001 senesinde Marmara Üniversitesi Avrupa Birliği Enstitüsü doktora programı için davet edildi.
 
Mesleki anlamdaki çalışmalarını profesyonel olarak yürütme hedefiyle 2000 yılında ÜRÜN MİMARLIK şirketini kurdu ve aynı firma adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.
 
"Her mekan yeni bir başlangıç, yeni bir yaşama açılan kapıdır benim için" diye belirten Ürün, hem kişisel hem de kurumsal taleplere yönelik bir çok projenin tamamlanmasını sağladı. Halen kişisel ve kurumsal mimari çözümler oluşturmakta, faaliyetlerini İstanbul ve Las Vegas mimari ofislerinde projelerin hayata geçmesi üzerine devam ettirmektedir.

Kapıdan girdiğimde hayaller kurarım. Kurduğum hayallerim tasarımlarıma yön verir. Tasarımlarım ise yaşam tarzlarına ışık tutar. Her müşteri ise yeni bir kimliktir benim için ve mekanların bu kimliklerle uyumlu olmasına özen gösteririm.“ felsefesi ile hareket eden Ürün, projelerinde taleplerdeki tutkuyu ön plana çıkarma hedefindedir.

Sibel Ürün tek çocuk annesi ve İngilizce bilmektedir.

Süleyman Seba Cad. No:79 Maçka Beşiktaş

Tel: +90 (212) 951 05 75‬

Eposta: sibel@sibelurun.com

Blog

Hakkında

Projeler

Önce Sonra

© 2024 Sibel Ürün®. Tüm Hakları Saklıdır.